Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář na rok 2019

16. 8. 2018

Vyplňuji formulář. Na jeho konci musím vyplnit datum. Kolikátého dnes vlastně je? Marně se snažím si vzpomenout. Stárnoucí mozek má nebetyčný problém si vůbec vzpomenout, co je za den. Jelikož je mi vedro a potím se ve vlastní šťávě jak prase na rožni, alespoň usuzuji, že by mohlo být léto.

„Nebuď srab a vzpomeň si! Nedívej se na kalendář! Ty si vzpomeneš!“ povzbuzoval jsem v duchu svou zpohodlnělou mysl.

Vzdávám to a můj pohled spočine na nástěnném kalendáři, který jsem si na rok 2019 nechal vytisknout ze svých fotografií. Použil jsem jich 13. Ne proto, že by rok 2019 měl třináct měsíců nebo že bych si tak chtěl zajistit třináctý plat, ale protože kalendář má navíc úvodní fotku.

„Sakra! Je pátek třináctého,“ zjistil jsem. Raději jsem vyplněný formulář zmuchlal a zahodil do koše. Dnes stejně neměl šanci na kladné vyřízení.

Stejně jako kalendář pro rok 2018 bude i ten na rok 2019 tematicky zaměřen na Ostrov. Výběr vhodných fotografií mám za sebou, výrobu kalendáře zadám na podzim. Ti, kteří jej získají, pak naplno zažijí nepříjemný pocit závisti ze strany jedinců, kteří můj kalendář mít nebudou. A bude to velmi silný pocit!

 

kalendar-2019.jpg

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář