Jdi na obsah Jdi na menu
 


Články

Příspěvky

Ostrov v odstínech černé a bílé

28. 9. 2021

Na mých toulkách městem s fotoaparátem vznikla řada fotografií, na kterých barvy nemají takový smysl a půvab, jako prosté odstíny černé a bílé. A proto jsem se rozhodl doplnit fotoalbum o složku s názvem "Černobílý Ostrov".

 

Fotokniha "Ostrov, domov můj"

13. 10. 2018

„Jednou, až budu mít čas, udělám si pořádek ve svém archivu fotografií a …,“ říkal jsem si před několika lety. Jenže času je pořád méně a méně. Čas je vzácné a nedostupné zboží a nedá se ho koupit víc na základě potřeb a přání člověka. A tak člověku časem dojde, že si čas chtíc nechtíc musí najít. Mně to došlo po deseti letech a tak jsem se letos vrhnul se vší svou zbytkovou energií a pílí do boje se svým terabajtovým archivem fotografií, abych sestavil fotografickou knihu na téma Ostrov.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články | Komentářů: 0

Kalendář na rok 2019

16. 8. 2018

Vyplňuji formulář. Na jeho konci musím vyplnit datum. Kolikátého dnes vlastně je? Marně se snažím si vzpomenout. Stárnoucí mozek má nebetyčný problém si vůbec vzpomenout, co je za den. Jelikož je mi vedro a potím se ve vlastní šťávě jak prase na rožni, alespoň usuzuji, že by mohlo být léto.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články | Komentářů: 0

Výstava v Oranžerii Václava Havla v Ostrově

6. 6. 2016

Po několika letech jsem se rozhodl investovat peníze a drahocenný čas do uspořádání samostatné výstavy. Impulsem k tomu bylo vítězství v prvním kole fotografické soutěže pořádané Městskou knihovnou v Ostrově.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články | Komentářů: 0